כמו שכבר אמרתי בעבר, יזמים מצליחים חושבים אחרת, פועלים אחרת, לכן מצליחים אחרת.

כדי להביא אתכם לרמת הצלחה שלהם, אני רוצה לדבר אתכם היום על המחשבה האחרת שלהם.

אפתח בנקודה מדעית מרתקת
אם תביטו סביבכם, תראו המון דברים : שולחנות, מחשבים, בנינים, מכוניות, עצים וכד'. אם תביטו בשמים, תראו שם עננים, כוכבים, גלקסיות עצומות עם מיליארדי כוכבים - את כל אלו העין רואה.

אבל האמת המדהימה היא, שכול מה שהעין רואה, הוא רק חלק קטן מאד מהיקום. כי היקום מלא בחומר נוסף, שכול המדענים מכירים אבל לא כל כך מוכר ליתר האנשים, חומר שאיש לא רואה כי הוא בלתי נראה, חומר שתופס 95% מהיקום, כשכול החומר הנראה, כולל כל הגלקסיות, הוא  5% בלבד (!!) - לא יאמן !

החומר הבלתי נראה נקרא "החומר האפל"
וכל הספקנים מוזמנים לחפש אותו ברשת !

מדע ועסקים
אפשר לדבר על מדע ופיזיקה הרבה שעות, אבל לצרכים שלנו נסתפק במה שאמרנו, כי אני רוצה לנצל את הזמן שלנו, בהבנת ההשלכות על החיים שלנו !

ההשלכות של קיום חומר אפל הן מדהימות :

בכל תחום בחיינו יש חלק נראה וחלק בלתי נראה. כשהחלק הבלתי נראה משפיע יותר. גם בבני האדם קיימים נראה ובלתי נראה, שהם מודע ותת מודע, כשתת המודע מנהל את מרבית חיינו. 

אותו דבר קיים גם בעולם העסקים
עסקים נמדדים במספרים של הכנסות, הוצאות ובסופו של דבר ברווח, אבל המספרים הללו אינם גזירת גורל. אפשר לשנות את כולם, אם מבינים שהם נובעים ממקומות אחרים לגמרי, רובם בלתי נראים. 

כמו : האומץ שלך, ההעזה שלך, הנחישות שלך, ההתמדה שלך, האפקטיביות שלך, ההקרבה שלך - שאיש לא רואה אותם, אבל הם קובעים את התוצאות שלך.

כמו בכל דבר אחר בחיים, קווי פעולה פנימיים, קובעים את ההישגים החיצוניים !

השאלה שלכם
השאלה שאני רוצה לסיים איתה היום היא : כמה אתה מודע לכוחות האמיתיים והנסתרים שמובילים אותך ? כמה אתה משפיע על הכוחות שקובעים את התוצאה שלך ?!

יזם שמודע ומשפיע - ממריא, מצליח, כובש כל פסגה, כי הצלחה שיווקית לא מתחילה בשיווק, היא מתחילה באדם, בחומר הנסתר,בחומר האל !

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.