אני רוצה לספר לכם שני סיפורים אמיתיים, על אנשים רגילים שהפכו דברים קטנים לתוצאות גדולות.אנשים שהתחילו כמעט באפס וטפסו מאד גבוה.פשוט לקרוא וליישם !

קרא עוד  

עסקים צריכים בדרך כלל, את כול התנאים כדי להצליח. במקרה של היום התמונה שונה לחלוטין. אני מזמין אותך לצפות בסיפור מדהים ואמיתי, שמדגים כמה הצלחה עסקית היא מעבר לידע עסקי, כי היא מתחילה תמיד באדם !

קרא עוד  

היום אני רוצה לדבר אתכם על דברים שמשפיעים על הלקוח, דברים שהוא רואה בלי לשים לב, דברים שאנחנו נוטים לשכוח.

קרא עוד  

על השאלה האם יש כללים להצלחה, נעשו המון מחקרים. המעניינים שבהם הם אלו שמבוססים על תחקיר אמיתי, עם אלה שהצליחו בשטח. היום אני שמח להביא לכם ממצאים מתוך מחקר, שנמשך עשר שנים וכלל 500 אנשים סופר מצליחים

קרא עוד  

העסק שלך מרוויח מיליון שקל בשנה, ואתה לא בטוח שזו תוצאה טובה. יש אומרים שכן, יש אומרים שלא, ואני אומר : אי אפשר לדעת !

קרא עוד  

היום אני רוצה לדבר אתכם על דבר קריטי למכירות, דבר שבלעדיו אי אפשר ליצור מכירות, ולא, לא מדובר במוצר או משהו שקשור אליו, מדובר במשהו הרבה יותר חשוב !

קרא עוד  

לא משנה מה אתה מוכר, אתה רוצה שכולם יאהבו את זה. אתה רוצה שהם יגידו שזה מיוחד, שונה, מעניין, מושך, מקסים. ככה כול היזמים, כולם רוצים את זה. היום תגלה איך משיגים את זה, די בקלות !

קרא עוד  

אם אשאל יזמים, אם הם רוצים למכור יותר, אקבל תשובה ברורה – כן ! כי כול היזמים רוצים למכור עוד, אבל לצערי, מעטים מהם מצליחים בזה. הסיבה שהרוב לא מצליחים, בכלל לא קשורה במוצר, למרות שחשוב שהמוצר יהיה מצוין, היא קשורה בדבר אחר, חשוב הרבה יותר מהמוצר, היא קשורה בך !

קרא עוד  

אם לא שמעת על הריון מדומה , כדאי שתקרא בתשומת לב, כי מה שאני הולך לספר לך ישנה לך את תפיסת המציאות שלך, ויביא אותך למציאות מעשית אחרת ממה שאתה מכיר.

קרא עוד  

לא משנה כמה המוצר שלך מעולה, הלקוחות יקנו אותו ממך רק בזכות שיווק נכון. שיווק שלוקח בחשבון את ההטיות של הלקוחות שלך. בסרטון המצורף תמצא שלוש עצות מעשיות שיעזרו לך למכור - הרבה יותר !

קרא עוד  

מרבית היזמים שומרים את הרעיונות העסקיים החדשים שלהם בסוד. התנהגות זאת שגויה. בסרטון תמצא מספר סיבות, למה אתה כיזם מרוויח מסיפור הרעיון לאחרים !

קרא עוד  

אם תביטו סביבכם, תראו המון דברים : שולחנות, מחשבים, בנינים, מכוניות, עצים וכד'. אם תביטו בשמים, תראו שם עננים, כוכבים, גלקסיות עצומות עם מיליארדי כוכבים - את כל אלו העין רואה.

קרא עוד